Táncoktatás mannheim egyetlen

Szindbád-szobor

Látva a sorsolást, az első öt fordulóban kemény erőpróbák várnak majd a mieinkre, arról már nem is beszélve, hogy a nyáron távozó és meghatározó, rutinos játékosaink nélkül mire lesz majd képes a tovább fiatalodó Kalocsa gárdája? Az ezüstérmes Félegyháza után augusztus utolsó hétvégéjén a szomszédvár Kecel otthonába látogat majd a KFC. A tavalyi ötödik emlékezetesen fájó vereséget mért ránk április közepén Sibalin góljával 1—0amely elvette tőlünk a bajnoki ezüst lehetőségét.

táncoktatás mannheim egyetlen

A sorban következik majd a Harta, amely mindig is presztízscsatának számít a két klub történetében. Tavaly, a hartai Duna-parti pályán igen fájó, 6—4-es vereséget mértek ránk, amellyel akkor megszakították csapatunk zsinórban elért hatmeccses győzelmi sorozatát —, igaz, tavasszal ezért 4—1-es győzelmünkkel büntettük őket a visszavágón.

Az idei őszi hadjáratunk negyedik ütközete Szabadszálláson vár majd ránk, ahol a megyei mezőny egyik legprofibban menedzselt bandériumával hadakozunk szeptember én. Reméljük az ikertornyok lerombolásának emléknapján, nem mi térünk majd haza romokban… Az ősz első harmadát aztán az örök rivális Kiskőrös elleni hazai összecsapásunkkal zárjuk, és itt is táncoktatás mannheim egyetlen mit törlesztenünk az előző bajnokság finisében elszenvedett 5—2-es vereségünkért.

Játékos-edző: Kohány Balázs.