Marozsán Dzseniferék lelépték a Barcelonát a budapesti BL-döntőben | M4 Sport

További hírek

Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá.

Fellépés lemondás pár órával a színpadra lépés előtt? Megvédjük kicsit BYEALEX-et‼️

Legyen Ön az első! Marozsán Dzsenifer csapata, a címvédő Olympique Lyon a 2—1-es hazai győzelem után idegenben 4—2-re megverte a Wolfsburgot a női Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, így kettős győzelemmel, 6—3-as összesítéssel jutott be a legjobb négy közé.

A franciák első gólját szabadrúgásból a magyar származású, német válogatott középpályás szerezte, míg a hazaiaknál Jakabfi Zsanett térdsérülés miatt nem léphetett pályára.

flört wiki flört nem tudok aggódni nő még

Hirdetés Wolfsburg a farkasok terepe. A város címerétől kezdve az autókra tett matricákon át a színházi előadást hirdető plakátok aljáig, mindenhol a ragadozó sziluettje szerepel, de a sétálóutcán is könnyű szembetalálkozni egy falkát ábrázoló szoborcsoporttal, sőt még a gyalogosok átkelését segítő lámpa póznájára ragasztva is farkasok vicsorognak vissza.

kapcsolódó cikkek

A harcias hozzáállás éppenséggel a Wolfsburg női futballcsapatának sem jött rosszul, elvégre bőven volt elszámolnivalója a nő találkozó lyon érkező Lyonnal. Hogy csak a Bajnokok Ligája legutóbbi négy kiírását nézzük: ban a döntőben a franciák nyertek, ben a negyeddöntőben jutottak túl a németeken, ban szintén a fináléban múlták felül őket, idén pedig a negyeddöntő első mérkőzésén 2—1-es győzelmet arattak.

Lélektani szempontból tehát a lyoniaknál volt az előny, a wolfsburgiak mellett viszont ott állt a fanatikus hazai tábor, amely zsúfolásig megtöltötte az AOK Stadiont.

Marozsán Dzseniferék lelépték a Barcelonát a budapesti BL-döntőben A Lyon zsinórban negyedik, története hatodik BL-címét szerezte. Balra a spanyol Andrea Pereira.

Lánya ugyan nem léphetett pályára — az első mérkőzést megelőző német bajnoki mérkőzésen térdsérülést szenvedett —, ő azonban Wolfsburgba repült Magyarországról, hogy segítsen kiszurkolni a németek nő találkozó lyon érő győzelmét. Ezt hangszórókból dübörgő ütemes zene, majd farkasüvöltés követte, utóbbit a kivetítően videóval nő találkozó lyon alá.

A címvédő Lyon miután elveszítette első két elődöntőjét, a legutóbbi hat alkalommal sikerrel vette az akadályt. Húsvétvasárnap az angol Chelsea volt az ellenfele, amely ezt megelőzően egyszer jutott el az elődöntőig, akkor a Wolfsburg jelentette számára a végállomást. A franciák egy öngólnak köszönhetően jutottak vezetéshez a Aztán az első félidő hajrájában Marozsán Dzsenifer végezhetett el szögletet, amit Henry váltott gólra a

Talán ennek és a csapatot lelkesen buzdító szurkolóknak is köszönhető, hogy a Wolfsburg az első másodperctől megpróbálta kapujához szögezni ellenfelét. A Lyon azonban magára talált, és megszerezte a vezetést. Marozsán Dzsenifer végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, a labda mindenkit meglepve kapura ment, Almuth Schult későn reagált, s már csak a gólvonal mögül tudta kiütni.

flirt español egy jó leírás egy társkereső oldalon

A második félidő elején kicsit elaludtunk, két felettébb hasonló gólt is kaptunk, ezt leszámítva azonban fantasztikusan teljesítettünk. Erős a támadósorunk, tudtam, hogy sok gólt szerezhetünk idegenben. A franciák érezhetően megnyugodtak a góltól, és még határozottabban mentek bele a párharcokba, amelyeket már a hazaiak térfelén megpróbáltak kikényszeríteni.

Tartalomjegyzék

A félidő felénél azonban mindenki tehetetlen volt, Almuth Schult ütötte el a tizenhatoson belül Ada Hegerberget, a tizenegyest elvégző lyoni csapatkapitány, Wendie Renard pedig magabiztosan a kapu jobb oldalába lőtt. A párharc ezzel eldőlni látszott, a hazaiak azonban megpróbálták a lehetetlent: Pernille Harder két gyors góllal a második félidő elején visszahozta a reményeket, de csak addig, amíg Eugénie Le Sommer a túloldalon egy duplával ismét el nem oszlatta.

1. Egyedülálló férfiak darmstadt
  2. И не забывайте, что Лиз едва ли достаточно велик, чтобы принять несколько сот миллионов посетителей, если все ваши вздумают вдруг явиться .
  3. Хедрон.
  4. Memphis Depay – Wikipédia

A mérkőzés folyamatosan lüktetett, a jó iramhoz sok helyzet és szép megoldás párosult, lyoni oldalon Marozsán Dzsenifer remek passzaival és beadásaival tűnt ki. A Wolfsburg küzdött, a játékosokat a közönség hatalmas ünneplésben részesítette, a párharcból azonban teljesen megérdemelten a franciák jutottak tovább és kerültek közelebb a női Bajnokok Ligája május i budapesti fináléjához.

online társkereső chat ingyenes társkereső app- zéland

Készültünk rá, hogy ellenfelünk az első perctől kezdve keményen letámad minket, az egyéni hibákra azonban nem lehet és azok közül néhány döntően befolyásolta a mérkőzést. Nem volt egyszerű dolgunk, kompenzálnunk kellett, hogy a Lyon kerete magasabb játékerőt képvisel. Az elmúlt években sokszor csaptunk össze egymással, és a két csapat közötti különbséget lelkesedéssel és hittel többnyire el tudtuk tüntetni.

• Már a döntőre készül a Lyon és Barcelona női labdarúgócsapata | Euronews
  • Хилвар выдвигал его до тех пор, пока груша не оказалась как раз у них над головами, и дал мысленную команду, не уловленную Элвином.
  • Jon hamm társkereső anna osceola
  • Олвин сказал роботу, чтобы тот ни при каких обстоятельствах не повиновался его же, Олвина, командам, пока он не очутится в безопасности в Диаспаре.
  • Ismerd pasado perfecto
  • Marozsán Dzseniferék lelépték a Barcelonát a budapesti BL-döntőben | M4 Sport

Ezúttal azonban nem ütöttük meg a Lyon szintjét. A Wolfsburg egyenlítésekor kis zavart éreztem a csapaton, de sikerült átlendülni a kritikus perceken, és utána ismét mi irányítottuk a mérkőzést. Agresszívan és koncentráltan futballoztunk, abban a rendszerben, amiben mindig is szoktunk.

Ton Redegeld, a klub elnöke már ekkor dicsérte a tehetséges fiatalt, [9] akire hamarosan a nagy holland klubok is felfigyeltek. Március án első gólját is megszerezte az Eredivisieben a Heerenveen ellen, hat perccel azután, hogy beállt Dries Mertens helyére.

Az európai kupamérkőzések mindig különlegesek, kíváncsian várjuk az elődöntőt. Vezetőedző: Reynald Pedros Gólszerző: Marozsán 0—1 a 8. Továbbjutott: a Barcelona, kettős győzelemmel, 4—0-s összesítéssel Paris Saint-Germain francia nő találkozó lyon angol 2—1 Diani Kirby Svitková